background-image

Microstation

Info modelleerimise tarkvara, mis
ühendab CAD, BIM ja GIS andmed

MicroStation on tunnustatud graafilise info modelleerimise keskkond, sest ühendab vaevata CAD-i,  BIM-i ja GIS-i projektid. Microstation aitab produktiivselt joonestada, pakub 3D mudeldamist eksperdile, on platvormiks enamikule Bentley spetsiaaltarkvaradest ja võimaldab vaevata kombineerida ja hallata mahukaid andmehulki eri vormingutes ja allikatest.  MicroStation ühendab projektis osalejaid läbi pilveteenuste, võimaldades ladusalt ja kontrollitult andmeid jagada.

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

Microstation on eelistatud töövahend neile, kes loovad ja hoiavad käigus kaasaegset taristut: insenerid, arhitektid, planeerijad, geodeedid, tehnovõrkude operaatorid. Mitmekülgset võimekust vajatakse projektides, kus kõrvuti töötavad erinevad insener-tehnilised distsipliinid, kus kasutatakse erineva olemuse, eesmärgi ja mastaabiga andmekogusid ning nõutakse objektide täpse füüsilise kuju esitamist.
  • Projektbürood ja konsultatsioonifirmad
  • Omavalitsused
  • Võrguettevõtted
Microstation annab lisaks väga laiale funktsionaalsusele ka võrratu kasutajakogemuse, mis arvestab nii ärivajaduste kui ka kasutaja enda personaalsete eelistustega.  MicroStation pakub ka kaasaegset, arukat ja ladusat, pilveteenuste toetatud suhtlust kõigi projektiosaliste vahel.
  • väga mitmekülgne graafiline võimekus
  • rohkem funktsionaalsust, kui konkurentidel
  • Parim teadaolev koostalitlus
  • Kõige rohkem väärtusi pakkuv tugiprogramm SELECT

MicroStation on nii eraldi toode, kui ka Bentley graafikaplatvorm, mis sisaldub alustehnoloogiana enamikes Bentley spetsialiseeritud modelleerimistarkvarades. MicroStation pakett sisaldab inegreeritud LumenRT  VR-mootorit, Adobe PDF/E draivereid ning arvukalt integratsiooni ja import/export liideseid.
Produktiivseks joonestamiseks optimeeritud versioon kannab nimetust MicroStation PowerDraft