background-image

OpenCities Map

Võimekas 2D/3D GIS mis sobib insenerile

Bentley OpenCities Map on professionaalne töövahend 2D/3D ruumiandmete analüüsiks, teemakaardistamiseks ning töötlemiseks.
Tänu nö „tava-GIS“-ist oluliselt võimekamale 2D/3D graafikamootorile ja suutlikkusele kuvada objektide tegelikku, füüsilist kuju, sobib Map tehnilise infrastruktuuri kaardistamise, planeerimise, ehitamise ja ekspluateerimise tarbeks. Map on ka tänuväärne vahend kõrge detailsustasemega 3D CityGIS linnamudelite loomisel.
OpenSities Map lisab MicroStationi platvormile GIS-rakenduskihi, mis võimaldab vahetult CAD-andmetest intelligentse ja OGC standarditele vastava ruumiandmestiku loomist, haldust, esitlust ja analüüsi.
OpenCities Map suhtleb geodeetiliste andmehõivesüsteemidega ja oskab kasutada väga erinevaid GIS andmevorminguid, andmebaase ja teenuseid.

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

Map-i tüüpiliseks kasutajaks on omavalitsuse mahuliste planeeringutega tegelev spetsialist, tehnovõrkude kaardistamise ja planeerimisega tegelev geomaatikaproff, riigiasutuste hallatava ruumiandmestikuga tegelev asjatundja.
Bentley Map on MicroStation graafikamootoril töötav universaalne GIS platvorm, mis suudab ühendada GIS ja CAD andmed ning sobib eriti hästi tehnovõrkude ja infrarajatiste täpset esitust nõudvate rakenduste tarvis.
 • täisfunktionaalne GIS-platvorm, mis toimetab CAD andmete, punktipilvede ja reaalsusmudelitega
 • MS SQL Server Spatial, Oracle Spatial, PostGIS, WMS ja WFS
 • ruumiandmete modelleerimine ja analüüs
 • professionaalsel tasemel kartograafiline esitus


Bentley Map desktop versiooni kolm taset on keerukuse järjekorras järgmised:

 • OpenCities Map PowerView 
  on soodne ja vajalik 3D GIS tööriist lihtsalt DGN/DWG CAD-failide töötlemiseks ja ka erinevate GIS-andmete vaatamiseks ning täiendamiseks. See on parim töövahend neile, kes vajavad korrastatud, standarditele vastavat ruumiandmestikku ja selle loomist, haldust, esitlust ja analüüsi mugava tarkvaravahendiga. Toetatud on erinevad GIS-vormingud, sealhulgas ESRI ja MapInfo, otsesuhtlus Oracle Spatialiga ning muidugi WMS teenus.

 • OpenCities Map
  on õige tööriist geomaatikaprofile. See pakett rahuldab kõik kaasaegse töölaua-GIS-i nõuded ning pakub lisaks insener-tehniliselt täpset ning rikkalikku graafikafunktsioonide valikut Microstationi platvormil.

 • OpenCities Map Enterprise
  on neist kolmest kõige täiuslikum GIS pakett, mis lisaks arvukatele andmetöötlus- ja analüüsivahenditele teeb täiemahulist rasterandmete töötlust, toetab 3D linnamudelite ehitamist,  Oracle GeoRasterit, DEM-reljeefimudelieid jpm. Enterprise versioon sobib näiteks neile, kellel vaja kasutada analüütikavahendeid ruumikattuvuse leidmiseks mahulistes planeeringutes. Enterprise sisaldab ka Bentley Descartes’i.

 • OpenCities Map Mobile
  Android ja iOS platvormil äpp mis pakub läbi pilveteenuste mobiilset juurdepääsu GIS andmetele koos ühistöö ja pealemärkimise võimalustega