background-image

ALPHACAM

Maksimumtulemus igast CNC-st

ALPHACAM on CAD/CAM tarkvara, mis aitab CNC tehnoloogil tootmise ettevalmistuse kiirust ning programmide kvaliteeti maksimeerida. ALPHACAM -i vahendite-võimaluste hulka kuuluvad parameetrilised detailid, töötlusstiilide automatiseerimise loogika, nestimine, mahtgeomeetria analüüs, aruannete ja joonkoodi tegemine.

ALPHACAM Router on puidutöötlemise versioon, mille abiga saab toota väga erineva tüübi ja keerukusega tooteid, alates lihtsast freesitud kilbist kuni keerukate interpoleerivat 5-teljelist töötlust vajavate detailide lõpliku viimistleva töötluseni.

ALPHACAM kuulub HEXAGON MI CAM-brandide hulka. HEXAGON on CAM tarkvara suurtootja, kelle lahendusi nagu kasutatakse peamiselt auto- lennuki-, plasti-, puidu- ning kivitööstuses.

Järelmaksuvõimalus

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

ALPHACAM-i kasutatakse kaasaegses, CNC-tehnoloogiale tuginevas tootmises sõltumata, kas  töödeldakse metalli, puitu, plasti või kivi. Eestis on kasutajateks on mööbli, puittreppide, palkmajade, pakendite, laevade jms tootjad.

ALPHACAM -i abil valmivad tuntud tooted nagu Arensi köögid, Bolefloori unikaalsed looduspõrandad aga näiteks ka Baltic Workboats-i põhjamaades hinnatud alumiiniumist töölaevad.

Alphacam tarkvara hariduslitsentse kasutavad CNC-alases väljaõppes täna 7 Eesti kutsehariduskeskust (Võru, Pärnu, Haapsalu, Kuressaare, Rakvere, Ida-Virumaa, Viljandi).

ALPHACAM on hinnatud, sest arvestab materjali ja tööstusharu spetsiifikaga ning sellega saab kvaliteetset NC koodi, mis omakorda kindlustab nii tulemuse kvaliteedi kui tera ja masina pika eluea.

ALPHACAM aitab lisaks ajasäästule ära kasutada CNC-pargi kogu võimekuse ning teha programme ühest keskkonnast sõltumata masinate margist. Lisaks saab lahendada unikaalseid erisoove ning liidestada infosüsteemi muude osadega.  Detailse tooteinfo saamiseks võta meiega ühendust.

ALPHACAM on saadaval neljal tasemel:
  • Essential on ideaalne algtaseme toode 2D töötlusteks.
  • Standard on parim toode allhanke- ja väikeseeriatootjale näiteks plaatmööbli tootmises.
  • Advanced on suunatud tootjale, kes vajab tootlikkust, töötleb keerulisi erikujulisi detaile
  • Ultimate toetab 5-teljelist samaaegsete teljeliikumistega töötlemist.
ALPHACAM jaoks on huilgaliselt lisamooduleid ning täiendtarkvara nagu Automation Manager Advanced, Part Modeler, Designer, ALPHACAM Art jne