background-image

ALPHACAM

Maksimumtulemus igast CNC-st

ALPHACAM on tunnustatud CAD/CAM tarkvara, mis aitab CNC tootmise ettevalmistuse kiirust ning NC programmide kvaliteeti maksimeerida. ALPHACAM -i võimekuste hulka kuuluvad täieliku inimsekkumiseta automatiseerimise loogika, turu parima väljatulekuga nestimine, mahtgeomeetria käsitlemine, tipptasemel simulatsioon, laiendus- ja integratsioonivalmidus. ALPHACAM töötab kõigi CNC masinatega ja sobib tsentraalselt juhtima suuremat eri tootjate seadmetest masinaparki.

ALPHACAM Router on sügava spetsialiseerumisega puidutöötlemise versioon, mille abiga saab toota väga erineva tüübi ja keerukusega tooteid, alates lihtsast freesitud kilbist kuni keerukate interpoleerivat 5-teljelist töötlust vajavate detailide lõpliku viimistleva töötluseni.

ALPHACAM kuulub HEXAGON MI CAM-brandide hulka. HEXAGON on CAM tarkvara suurtootja, kelle lahendusi nagu kasutatakse peamiselt auto- lennuki-, plasti-, puidu- ning kivitööstuses.

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

ALPHACAM-i kasutatakse kaasaegses, CNC-tehnoloogiale tuginevas tootmises sõltumata, kas  töödeldakse metalli, puitu, plasti või kivi. Eestis on kasutajateks on mööbli, puittreppide, palkmajade, pakendite, laevade jms tootjad.

ALPHACAM -i abil valmivad tuntud tooted nagu Arensi köögid, Neiseri luksuslikud diivanid aga näiteks ka Baltic Workboats-i põhjamaades hinnatud alumiiniumist töölaevad.

Alphacam tarkvara hariduslitsentse kasutavad CNC-alases väljaõppes täna 9 Eesti kutsehariduskeskust (Võru, Pärnu, Haapsalu, Kuressaare, Rakvere, Ida-Virumaa, Viljandi, Tartu ja Tallinn).

ALPHACAM on hinnatud, sest arvestab materjali ja tööstusharu spetsiifikaga ning sellega saab kvaliteetset NC koodi, mis omakorda kindlustab nii tulemuse kvaliteedi kui tera ja masina pika eluea.

ALPHACAM aitab lisaks ajasäästule ära kasutada CNC-pargi kogu võimekuse ning teha programme ühest keskkonnast sõltumata masinate margist. Lisaks saab lahendada unikaalseid erisoove ning liidestada infosüsteemi muude osadega.  Detailse tooteinfo saamiseks võta meiega ühendust.

Keskseks tuumikmooduliks on ALPHACAM Core mille juurde saab sobiva võimekuse komplekteerida täiendmoodulites (multipliers)
  • xSimultaneous - interpoleeriva telgede liikumisega 4/5 teljeline töötlemine
  • xPositional - 2D töötlused töötasanditel
  • xSolids - mahtgeomeetria import ja töötlemine
  • xNesting - nestimine koos materjalihaldusega
  • xAutomation - inimsekkumiseta pakktöötlus ehk Automaatikahaldur Pluss
  • xConstraints - edasijõudnute parameetriline joonestamine
  • xFixtures - kinnitite ja rakiste modelleerimine
  • xAPI - programmeerimisliides
  • xRobotics - robotkäe juhtimise liides
  • 5-Axis Advanced - 5-telje töötlemine ModuleWorks kernelil
ALPHACAM töötab kõigi CNC masinatega ja sobib tsentraalselt juhtima eri tootjate seadmetest masinaparki. Selleks on tuntud masinatele valmis postprotsessorid, samuti pakume postprotsessorite kohandamiset teenusena.
ALPHACAM jaoks on saadaval veel huilgaliselt 3 poolte toodetud lisamooduleid ning täiendtarkvara nagu Automation Manager Advanced, Part Modeler, Designer, ALPHACAM Art jne