background-image

OpenBuildings Designer

Inspireeriv töövahend nõudlikule mudelprojekteerijale

OpenBuildings Designer (vana nimega AECOsim) on Bentley BIM-platvorm, mis annab nõudlikule mudelprojekteerijale kõik peamised vajaminevad tööriistad ehitise arhitektuurseks, mehaaniliseks, konstruktsiooniliseks ja elektriliseks projekterimiseks.
OpenBuilding Designer, koondab nii kontseptuaalse kui detailse projekteerimise töövahendeid. ABD sünkroniseerimismootor hoiab 2D ja 3D esitused kooskõlas, toetab grupitööd ja seostab kogu ehitise kohta sisestatud infot. ABD võimaldab automatiseerida valdava enamiku rutiintegevustest ning pakub arhitektuuri loojale kompromissitut mudeldamisvabadust. Iseseisva moodulina töötav Parametric Component Studio lubab moodsate vahenditega luua intelligentseid valmisobjekte. Paindlik XML-põhine aruandesüsteem pakub väga täpset ja kasutaja soovidele kohandatud tüki- ja mahuarvestust. MicroStationi tagab parima võimaliku graafikasuutlikkuse.

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

Alver Arhitektid, Salto
OpenBuildings Designer koondab töövahendeid arhitektuuri, konstruktsiooni ja eriosade mudeldamiseks.

Neli tööriista mudelprojekteerijale on OpenBuildings Designer'is järgmised:

  • Architectural Building Designer

  • Mechanical Building Designer

  • Strucural Building Designer

  • Electrical Building Desginer

Microstationi kui OpenBuildings Designer´i platvormi põhiomadusteks on paindlik referentsimine, lai valik töövahendeid, geoinfoteadlikkus, hüpermudelid, punktipilved, AccuDraw Functional Component, Detailing Center jne - kõik see toetab BIM töövoogu. Koostöö inseneridega sujub samuti, sest integratsioon analüütikatarkvaradega RAM, STAAD, AECOsim Energy Simulator jt lubab nendega mudelit jagada.
GenerativeComponents ning ProjectWise Cloud Services võimaldavad automatiseeritud iteratiivset modelleerimist.
Generative Components
LumenRT
ProjectWise 365 Services