background-image

CABINET VISION

KUJUNDA | ESITLE | TOODA

CABINET VISION on kogu maailmas tuntud ja aastakümnetega ennast tõestanud täiuslik erimööbli tootmise  komplekslahendus, mis võimaldab konstrueerida, esitleda ja toota eritellimusel korpusmööblit laias keerukuse spektris. CV lubab väga kiiresti ning intuitiivselt konstrueerida keerukat plaatmööblit, sisustada ruume, teha tulemusest fotorealistlikku visualiseeringut, koostada automaatselt pakkumisi, materjalide ostunimistuid ja spetsifikatsioone. Seda kõike arusaadava ning kasutajasõbraliku kasutajaliidese vahendusel.
Hõlpsasti seadistatav ja arusaadavalt loogiline tootestruktuur lubab kokku panna iga tootmise jaoks sobiva lahenduse.
Tootmisosa S2M (Screen to Machine Center) võimaldab automatiseerida kogu tootmist ettevalmistava infotöö. Alates materjali lahtilõikuse optimeerimisest kuni ID etikettide printimiseni. S2M teeb korrektse  NC juhtprogrammi CNC töötlemiskeskustele, kontolleriga paneelsaagidele, tüübeldusmasinatele, laadimisseadetele ja teistele mööblitööstuses kasutatavatele kontrollerjuhitavatele seadmetele.
Hooldusprogramm Järelmaksuvõimalus Võrgulitsentsimine

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

Mööblitootjad, kes CABINET VISION-i abil oma kliendile kiire, nägusa ning kvaliteetse tulemuse, on väga erineva suuruse, sihtgrupi ning tootmiskäekirjaga. Ühine on see, et kõik need ettevõtted näevad oma konkurentsieelist digilahenduste ja automaatika rakendamises.
Väga võimalusterohke kuid samas kasutjasõbralik mööblitootja komplekslahendus sobib nii suurele, kui väikesele eritellimusmööblit tootvale ettevõttele.  Eriti neile, kes kasutavad CNC seadmeid.
CABINET VISION on lihtne õppida, kuid võimaldab teil kõigest sekunditega luua ka väga keerulisi kappe. Kasutajasõbraliku kasutajaliidese abil
saate otsustada karkassi ja sisu konstruktiivse lahenduse üle ilma, et peaksite käsitsi detaile mudeldama või parameetreid sisestama.
CABINET VISION vajab keskset tuumikmoodulit mis on vastavalt vajadusele komplekteeritav täiendmoodulitega.

CVCORE

Vali oma tootegrupp;

CVCABINET and/or CVCLOSET

Vali täiendmoodulid

CV2DCAD

CVBID

CVCRM

CVCTOP

CVSHAPE

CVREPORT

CVRENDER

Vali täiendmoodulite laiendused

CV-SUBM

(US Only)

CVCATED

CVTOUR

Vali tootmislahendus

CVMACH

CVOPTI

Vali masinaühendus (1 masina kohta)

CVROUTER

CVSAW

CVP2P

CVCHOP

CVDND

CVMAT

CVPART

CVSPEC

CV3CAD

CV3CAM

CVSAW

Vali laiendused

CVLABEL-S

CVSIM


. Alates, 2022 versioonist on CV 64-bitine ja töötab kõige viimase ALPHACAM-i versiooniga.