Orbit3DM

Automaatne punktipilvede vektoriseerimine

Orbit 3DM Manage And Extract on "kõik ühes" tarkvara GIS andmete ja geodeetiliste mõõdistusandmete ruumiliselt sünkroniseeritud ja geokoordineeritud haldamiseks ning kaardistatavate objekti-/nähtuseklasside assisteeritud või (tehisintellekti abil) täisautomaatseks vektoriseerimiseks.
Orbit 3DM lubab käsitleda geokoordineeritud punktipilvi, rasterkujutisi, tekstureeritud fotogrameetrilisi võrkmudeleid ja traditsioonilisi GIS-i ressursse. Riistvaraneutraalne ja skaleeritav Orbit 3DM annab kasutajatele täieliku 3D ja 360°-vaate mõõdistatud reaalsest maailmast, võimaldades sinna reaalajas juurde liita mistahes süsteemist pärit mistahes suurusega andmeid.

Püsilitsentsimine Litsentsirent

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

Kõik, kes vajavad kaasaegsete seadmetega  (seisvad või mobiilsed LIDAR skännerid, droonid jms)  kogutud suuremahuliste andmete automaatseks töötlemiseks ning publitseerimiseks.
Ühes ja samas kasutajasõbralikus keskkonnas saab automaatselt importida, hallata, analüüsida, digiteerida ja arhiveerida objekte väga erinevatest suuremahulistest andmehulkadest.
Orbit 3DM jõudlus ja sünkroniseerimine tagavad erinevatest (seisvatest, liikuvatest, lendavatest jne.) andmehõive- ja kaardistamissüsteemidest kogutud ning üheskoos kuvatud andmete ruumilise täpsuse ja üksikasjalikkuse. 
Iga mobiilse mõõteseadme järgi eelhäälestatud mallide abil lihtsustab programm 3D-kaardistusandmete importimist ja säästab aega eksportimisel või väljavõtete tegemisel.

Orbit 3DM Manage and Extract ruumilisi andmekogusid ning objekte saab lisaks vektorvormingutesse eksportimisele kasutada ka otse läbi voogedastuse erinevates CAD/GIS/BIM süsteemides (vajalik vastav pistikprogramm) või täielikku 3D navigatsiooni ja ruumilist analüütikat pakkuva online -veebiteenusena.