background-image

Generative Components

Generatiivse arhitektuuri mootor

GenerativeComponents on assotsiatiivse modelleerimise  4G tarkvara, mis mõeldud generatiivse geomeetria, arhitektuuri ja disaini loomiseks. GC erineb tavapärastest 3D modelleerimisprogrammidest, sest 3D objekt luuakse eeskirja järgi lähteparameetritest ja erinevate geomeetriliste osade omavahelistest loogilistest seosest, mitte otseselt modelleerides. Saadud protseduurilist geomeetrilist objekti on võimalik dünaamiliselt muuta, mis annab võimaluse kümnete või ka sadade variatsioonide kiireks loomiseks mis omakorda on äärmiselt aegasäästev nõudlike disaini- ja projekteerimisotsuste tegemisel.
Generative Components esindab tehnoloogiaid, mis kuuluvad selgelt homsesse. Ajast ees olemine ei tähenda ulmelist keerukust, vaid vastupidi - assotsiatiivne ning iteratiivne projekteerimine aitab lihtsalt luua kaunist orgaanilist  arhitektuuri või disaini.
Püsilitsentsimine Litsentsirent Võrgulitsentsimine Hooldusprogramm

Vali endale sobiv maksevõimalus ja alusta projekteerimist juba täna!

Info

Generative Components sobib neile arhitektidele ja disaineritele, kes tahavad proovida uusi keerukaid vorme, millega traditsiooniline projeteerimistarkvara võib hätta jääda või on see tavaliste töövahenditega liiga keeruline.
Eestis koondab generatiivgeomeetria oskusteavet EKA

  • võimalus väga paljude iteratsioonide genereerimiseks ja võrdlemiseks.
  • geomeetrilist kontseptsiooni saab jooksvalt muuta
  • Võrdluste hindamiseks ProjectWise´i analüütika pilveteenus.
  • lubab anda kuju vormidele, mis traditsioonilise arhitektuuritarkvaraga ei tuleks üldse kõne allagi.
Töötab MicroStation platvormil, litsentseeritakse koos AECOsim tarkvaraga