Kui klassikaline projekteerimisfirma vajab universaalset tööriista, siis Allplan on sobiv valik. Allplan Architecture sobib arhitektile ning Allplan Engineering insenerilahenduste projekteerijale. Ehitusinsener saab Allplaniga luua mittestandardseid lahendusi, mis nõuavad arvestamist erinevate tehnoloogiatega. Arhitektuuri ja inseneri osad on selles tootes hästi kokku ühendatud. Pole vaja osta arhitektile eraldi töövahendit ja insenerile eraldi.

Projekteerimistööriist annab kasutajale infomudeli ehitisest, kahemõõtmelised joonised ja materjalide täpsed spetsifikatsioonid. Universaalne Allplan ei piira projekteerijat mõnede kitsas valikus materjalide või etteantud tüüplahendustega, loojal on käed vabad tegemaks just seda, mida vaja. Töötada saab väga mugavalt nii kahe- kui kolmemõõtmelises keskkonnas ja neid võib käe järgi sobivalt kombineerida.

Kui fookuses on monoliitbetoonist konstruktsioonid, siis peetakse spetsialistide poolt just Allplani tugevaimaks tooteks selles valdkonnas. Keerukate geomeetriate ja 3D armeerimise projekteerimisel saab sellest tarkvarast parim abivahend insenerile või arhitektile. Samuti saab Allplani laiendada parameetriliste komponentidega projekteerimiseks.Valik tooteid ja brände