Generative Components esindab tehnoloogiaid, mis kuuluvad selgelt homsesse. Ajast ees olemine ei tähenda ulmelist keerukust, vaid vastupidi - assotsiatiivne ning iteratiivne tarkvara aitab väga lihtsalt luua keerulist arhitektuuri või disaini.

Generative Components sobib neile arhitektidele ja disaineritele, kes tahavad proovida uusi keerukaid vorme, millega traditsiooniline projeteerimistarkvara võib hätta jääda või on see tavaliste töövahenditega liiga keeruline.

Seda tehakse erinevalt tavalistest 3D modelleerimisprogrammidest teistmoodi - lähteandmetest ja erinevatest geomeetrilistest osadest loogilisi seoseid luues. See pole pelgalt modelleeerimine, vaid nagu sõitmine isesõitvas autos, kus vajadusel saab juhtimise siiski üle võtta. Nii võib ka väga keerukat geomeetrilist kontseptsiooni jooksvalt muuta, andes võimaluse väga paljude iteratsioonide genereerimiseks ja võrdlemiseks. Võrdluste hindamisel disaini- ja projekteerimisotsuste tegemiseks aitab ProjectWise´i analüütika pilveteenus.

Generative Components aitab loojal anda kuju vormidele, mis traditsioonilise arhitektuuritarkvaraga ei tuleks üldse kõne allagi.

Valik tooteid ja brände