Bentley Map on universaalne GIS platvorm, mis koosneb kolmest erineva tasemega paketist. Oma töö saavad sellega tehtud nii mahuliste planeeringutega tegelev spetsialist, geomaatikaproff kui ruumiandmestikuga tegelev asjatundja.

Bentley Map on Microstationi laiendus GIS-i erinevate valdkondade jaoks. Saadaolevad kolm paketti on keerukuse järjekorras järgmised - vähem keerukast alustades:

Bentley Map PowerView on soodne ja vajalik 3D GIS tööriist lihtsalt DGN/DWG CAD-failide töötlemiseks ja ka erinevate GIS-andmete vaatamiseks ning täiendamiseks. See on parim töövahend neile, kes vajavad korrastatud, standarditele vastavat ruumiandmestikku ja selle loomist, haldust, esitlust ja analüüsi mugava tarkvaravahendiga. Toetatud on erinevad GIS-vormingud, sealhulgas ESRI ja MapInfo, otsesuhtlus Oracle Spatialiga ning muidugi WMS teenus.

Bentley Map on õige tööriist geomaatikaprofile. See pakett rahuldab kõik kaasaegse töölaua-GIS-i nõuded ning pakub lisaks insener-tehniliselt täpset ning rikkalikku graafikafunktsioonide valikut Microstationi platvormil.

Enterprise on neist kolmest kõige täiuslikum GIS pakett, mis lisaks arvukatele andmetöötlus- ja analüüsivahenditele teeb täiemahulist rasterandmete töötlust, toetab 3D linnamudelite ehitamist,  Oracle GeoRasterit, DEM-reljeefimudelieid jpm. Enterprise versioon sobib näiteks neile, kellel vaja kasutada analüütikavahendeid ruumikattuvuse leidmiseks mahulistes planeeringutes. Enterprise sisaldab ka Bentley Descartes’i.Valik tooteid ja brände