LumenRT on võimas visualiseerimistarkvara, mida on tõeliselt lihtne kasutada. Projekteeritud arhitektuursest või taristuobjektist saab luua Bentley mugava tarkvaraga esitlemiseks väga vajaliku fotorealistliku pildimaterjali või animatsiooni.

Kvaliteetse ja emotsionaalse pildi tootmine on LumenRT abil jõukohane ka projekteerijale endale, abi pole mujalt vaja küsida. Väga elutruu stseeni planeeritavast liiklussõlmest või esinduslikust hoonest teeb LumenRT valmis ilma pika ja keerulise ettevalmistusprotsessita ning pakub ka väga laias ulatuses erinevaid elemente, mida keskkonda sobitada: taevataustad, taimestik, inimesed, sõidukid jne. Visualiseerimise ala ei ole piiratud -- võib ka ruutkilomeetrite suurusi alasid näidata, samas reguleeritakse detailsust vastavalt objektide kaugusele vaatajast. LumenRT suudab luua meeliköitvaid simulatsioone nii päevavalguses kui öötingimustes. Näiteks animeeritud öises linna liiklussimulatsioonis liikuvad autod on tehisvalgustite peegelduste ning põlevate tuledega.

Ka keerukad videod ja nende ülesehitamine on LumenRT-s kasutajale lihtne kasutada ning sirgjoonelise tulemusega. LumenRT on interaktiivne ja fotorealistliku pildi saab kätte kohe - ei ole vaja tundide kaupa tulemust oodata.

Väljundiks on kas kõrgekvaliteediline pilt (rasterkujutis), video või LightCube.

LumenRT on integreeritud Bentley Microstationi platvormiga ning pakub andmeahetusliidest Reviti, Archicad-i, SketchUp-i jt tarkvaradega ühildamiseks.

Valik tooteid ja brände