Selleks, et saada rasterkujul või punktipilvedena esinevatest tohututest andmehulkadest kätte olulised andmed ja need selgelt esitatavale kujule viia, on Bentley Descartes just see õige töövahend.

Descartes sobib neile, kellel vaja kas ajaloolistest dokumentidest või kogutud toorandmetest oluline info sobival kujul kätte saada. Lisaks kartograafidele on Bentley Descartes kasulik tööriist ametnikele, inseneridele, projekteerijatele ja paljudele teistele ruumiandmete spetsialistidele.

Olles Bentley Microstationiga täiuslikult integreeritud, tagab rastertöötlusmoodul pea igasuguste rasterandmete vajaliku töötluse. Nimetame neist mõned: LIDAR punktipilvede töötlemine, aerofotode dešifreerimine, 3D linnamudelite tootmine, väga suurte rasteraluste manipuleerimine, koolutamine ja koordineerimine, automatiseeritud vektoriseerimine, tekstituvastus,  kõrgtihedate reljeefimudelite loomine jne. Toetatud on kõik tuntud punktipilve ja rastervormingud, sh iTiff64, OGC WMS, ECW (unlimited), PDF, MrSID, IMG, JPEG 2000, BIL, DOQ, FLI, SPOT CAP, TIFF (1 to 32-bit), GEOTIFF, iTIFF, COT, CIT, RLE, CALS, PCX, IMG, BUM, TG4, INT, RGB, TGA, JPEG.
Valik tooteid ja brände