Bentley Context Capture on tipptehnoloogial tuginev fotogramm-meetrialahendus, mis aitab kiirelt ja täpselt satelliidi- või aerofotodel olevaid objekte andmeteks teisendada sellistes olukordades, kus projekteerimine ilma modelleerimata on mõeldamatu.

Fotogramm-meetria aitab erinevaid objekte maapinnal mõõta ja kaardile või joonistele kanda. Context Capture oskab fotode baasil koostada ülitäpseid, tekstuuriga kaetud päris-objektide mudeleid igas skaalas koos asukohainfoga. Sellist lahendust võib vaja minna näiteks kaevanduste projekteerimisel, linnamudelite ja detailplaneeringute koostamisel, ehitiste mudelite loomisel jne.

Tulemuseks on detailne reljeefmudel.

Bentley Context Capture põhineb uuenduslikul fotogramm-meetria mootoril, mis automatiseerib täielikult kujutiste analüüsi ning mudeli loomiseks vajaliku aerotriangulatsiooni. Kasutaja jaoks on suureks eeliseks veel see, et lähtematerjalina kasutatavad fotod ei nõua mingit eelnevat eritöötlust. Sobivad isegi tavakaameraga võetud fotod, mis täidavad kattuvuse tingimusi, teadma peab kaamera objektiivi optilisi näitajaid. Näiteks sobib enamus levinud peegelkaameraid ja droonide erikaameraid.

Bentley CC kasutajaliides on lihtsate töövoogu siduvate viisarditega, selge ja arusaadav ning kasutamine nõuab vaid piisava arvutusjõudluse olemasolu.

http://87.110.181.189/Production_Lks92/App/index.html#%2FValik tooteid ja brände