Moodne tööstus on paindlik ja ei rahuldu massiliselt ühesuguste detailide tootmisega. Tootmisseadmeid peab saama kiiresti ümber häälestada, selleks on vaja aga paindlikke tarkvaravahendeid. Alphacam ongi selline - mitmekülgne ja suutlik CAM tarkvara, mis aitab CNC seadmetele universaalset G-koodi ette valmistada.


Pidevalt muutuva tootmisülesandega ja mitmekesise seadmepargiga tootjale ongi NC programmide kiire ja veavaba ettevalmistus otsustava tähtusega. Alphacam on masinaneutraalne, mis lubab teha ettevalmistust automatiseeritult ühest töökohast. Enamasti võimaldab CNC seadmest välja pigistada rohkem, kui seadme enda WOP-tarkvara.

Alphacamiga saab toota väga erineva keerukusega tooteid alates lihtsast kontuurfreesitud kilbist kuni interpoleerivat viieteljelist töötlust vajavate paindvineerist detailideni. Kes on CNC maailmaga sügavamalt kursis, neile ütlevad kindlasti palju sellised märksõnad: parameetrilised detailid, töötlusstiilide automatiseerimise loogika, nestimine, mahtgeomeetria analüüs, aruandegeneraator  jm automaatikafunktsioonid. Alphacam on paljude võimalustega tarkvaraline tootmisplatvorm, mis aitab kõiki neid ülesandeid poolautomaatselt lahendada. Alphacam lubab lahendada ka unikaalseid erisoove ning on suurepäraselt liidestatav muude tootmise infosüsteemi osadega.

Alphacam Router on Alphacam-i puidutöötlemise versioon, mida kasutavad mööbli, puittreppide, palkmajade, pakendite, laevade jms tootjad. Alphacam Router on hinnatuim puidu-CAM maailmas, sest arvestab puidutöötlemise eripäraga ning väljastab puhta NC koodi, mis kindlustab parima kiiruse ja töö kvaliteedi, tagades samal ajal hinnalise CNC masina pika eluea.Valik tooteid ja brände